Budowa instalacji grzewczych | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Budowa instalacji grzewczych

Jednym z głównych trzonów działalności firmy CHEM-LINE są usługi sprzedaży i montażu przydomowych instalacji grzewczych na gaz płynny propan oraz instalacji przemysłowych, gdzie gaz płynny używany jest do celów grzewczych, jak również technologicznych.

Rocznie oddajemy do dyspozycji naszych klientów blisko 200 instalacji zbiornikowych. Są to zarówno instalacje, których budowę w całości finansuje klient, jak i dzierżawy zbiorników na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nasz produkt otrzymał również prestiżowy MEDAL EUROPEJSKI.

chemline-typy-ogrzewania

Planujesz budowę domu?

Jeśli jesteś na etapie projektu domu i nie wiesz jaki sposób ogrzewania wybrać, poznaj zalety i wady różnych typów ogrzewania i zdecyduj się na gaz propan od CHEM-LINE.

Budujesz dom?

Jeśli jesteś w trakcie budowy domu i chcesz zmienić rodzaj ogrzewania na gazowe, nic prostszego, zgłoś się do CHEM-LINE, wykonamy dla Ciebie projekt zamienny.

Ogrzewasz budynek węglem lub ekogroszkiem?

W przypadku gdy posiadasz istniejący budynek z ogrzewaniem węglowym lub na ekogroszek i nie jesteś zadowolony, skorzystaj z dofinansowania na modernizację kotłowni i zmień rodzaj ogrzewania na ekologiczny gaz płynny.

Instalacje przydomowe
Instalacje dla biznesu

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *


* pole wymagane


Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078
+48 531 110 080