Czekasz z zakupem gazu? Taniej nie będzie! | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Czekasz z zakupem gazu? Taniej nie będzie!

Czekasz z zakupem gazu? Taniej nie będzie!

Gaz drożeje jak szalony!

Nie powtórzy się już sytuacja sprzed roku z wakacyjnym spadkiem cen.

Niekorzystne prognozy kursów walut i notowań surowców powodują, że ceny gazu w imporcie tylko w ostatnim miesiącu wzrosły o 30%.

Co to oznacza?

Taniej już nie będzie!

Nie ryzykuj kolejnych zwyżek cen i zamów gaz już dziś! 500 035 900, 516 179 727

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *


true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.
ZAZNACZ WSZYSTKO


* pole wymagane