Sprzedaż autogazu - oferta dla stacji paliw | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Sprzedaż autogazu – oferta dla stacji paliw

Doświadczenie w imporcie realizowane ponad dekadę pozwoliło nam na wypracowanie długoterminowych gwarantowanych kontraktów. Dzięki temu nawet w trudnych podażowo okresach lub czasowych nagłych skokach cenowych LPG możemy naszym odbiorcom zapewnić dostępność produktu w atrakcyjnej cenie.

Własny terminal przeładunkowy oraz skład podatkowy usytuowany na granicy wschodniej przy „szerokim torze” zapewnia swobodę magazynowania sprzedaży i ciągłości dostaw 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Naszym odbiorcom oferujemy produkt najwyższej jakości, spełniający wymagania normy PN-EN 589, każdorazowo potwierdzony certyfikatem jakości niezależnych akredytowanych laboratoriów.

Własny tabor kilkunastu auto-cystern o pojemności 48 m3 wyposażonych w nowoczesne systemy wydawcze (Alfons-Haar i Endress+Hauser) pozwala na dostawy gazu najpóźniej do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

Wykwalifikowany personel i doświadczenia zdobyte przez wiele lat zapewniają naszym klientom profesjonalną obsługę, solidność, terminowość i pewność dostaw.

autogaz_dostawa_1
autogaz_dostawa_2
autogaz_dostawa_3

Dlaczego warto z nami współpracować:

  • Dostawy prowadzone zgodnie z procedurami ISO 9001:2008 do 48 godzin od chwili zamówienia
  • Gaz najwyższej jakości spełniający normę PN-EN 589
  • Indywidualny dostęp do panelu klienta umożliwiający wgląd do salda, faktur i promocji
  • Wsparcie techniczne w zakresie serwisu stacji LPG

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań minimalizacji kosztów tankowania nawet o 50 procent w stosunku do tradycyjnego paliwa, jest jego zastępstwo w postaci gazu LPG.

Rocznie przybywa ok. 100 tys. pojazdów z instalacją gazową
ilosc-aut-na-autogaz-w-polsce-wykres
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *


true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.
ZAZNACZ WSZYSTKO


* pole wymagane


Doradcy:

Łukasz Koper
lukasz.koper@chemline.pl
+48 500 035 800