Sprzedaż loco terminal | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Sprzedaż loco terminal

Firma CHEM-LINE jako bezpośredni importer gazu płynnego oferuje gaz w atrakcyjnych cenach hurtowych. Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami z Kazachstanu, Białorusi i Rosji bazując na długoterminowych kontraktach, co gwarantuje stałą dostępność gazu i niezmienne parametry jakościowe produktu. Ponadto sprowadzany gaz jest pod stałą kontrolą certyfikowanego laboratorium, a wyniki badań publikujemy regularnie na naszej stronie internetowej.

W ciągłej sprzedaży posiadamy gaz:

Nasza baza magzynowa zlokalizowana jest na wschodzie kraju, przy przejściu granicznym Brześć/Terespol.

Miesięcznie przeładowujemy 5000 ton gazu. Baza pracuje non-stop 24/7 i ma możliwość ładowania 4 autocystern jednocześnie. Na miejscu posiadamy zbiorniki o łącznej pojemności magazynowej ponad 1000 ton.

Stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2008. Przy rozładunku towaru, magazynowaniu oraz podczas załadunków postępujemy zgodnie z certyfikowanymi procedurami, a oferowany przez nas gaz jest regularnie badany przez niezależne laboratorium.

Baza magazynowa gaz propan CHEM-LINE

Prowadzimy sprzedaż gazu:

  • Z zapłaconym podatkiem akcyzowym
  • W zawieszonej akcyzie (dla składów podatkowych)
  • W zwolnionej akcyzie (dla zarejestrowanych podmiotów pośredniczących)

propan_sprzedaż_3
terminal-agrostop-chemline-03
terminal-agrostop-chemline-04

Od 2012 roku jesteśmy użytkownikiem systemu e-ADT. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przy wysyłaniu towaru korzystamy z własnych zabezpieczeń akcyzowych.

Nasi Klienci mogą odbierać produkt własnym transportem, jak również zamówić produkt z dostawą w dowolne miejsce w kraju.

Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i odroczone terminy płatności.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *


* pole wymagane


Kontakt:

+48 24 366 60 60 wew. 24