Ceny gazu propan

Notowania cen gazu – archiwalne sprzed 3 miesięcy

Poniższy wykres prezentuje archiwalne ceny podstawowe brutto zł/l bez uwzględnienia rabatów dla stałych Klientów.


Bądź na bieżąco z ceną gazu. Wypełnij formularz!


Wypełnij poniższy formularz a otrzymać drogą mailową aktualną cenę propanu.

Nasi stali Klienci otrzymują biuletyn z ceną co tydzień.

Jak dołączyć do tego grona? Wystarczy że posiadasz naszą instalację grzewczą lub przynajmniej raz kupiłeś u nas gaz!

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.


Dlaczego warto być naszym Klientem?

  • Najlepsza cena na rynku w stosunku do jakości! Nasz produkt to czysty propan, który spełnia rygorystyczną normę EN – 589 wymaganą dla autogazu. Co to oznacza? Kupujesz produkt bez zawartości siarki, nie powodujący korozji elementów miedzianych i nie posiadający substancji oleistych – to wszystko zapewni bezawaryjną i wydajną pracę Twojego pieca.
  • Bazą dla naszej ceny są zawsze aktualne notowania hurtowe propanu
  • Gaz dostarczamy małymi autocysternami. Nie spowodujemy żadnych zniszczeń na Twojej posesji.
  • nasze nowoczesne autocysterny wyposażone są w elektroniczne masomierze – jesteś pewien, że ilość gazu na fakturze na pewno znalazła się w Twoim zbiorniku!
  • Płatność kartą kredytową podczas dostawy!
  • Elastyczne godziny dostaw dostosowane do Twoich oczekiwań!
  • Jeśli kupisz u nas gaz to przypomnimy Ci w odpowiednim momencie o kolejnym zakupie! Nie będziesz musiał dzwonić w środku zimy kiedy Twój zbiornik będzie już pusty. Przygotujemy dla Ciebie również indywidualny rabat! Jak to robimy? To już nasza tajemnica…