Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach

Kolejna instalacja fotowoltaiczna oddana pod klucz!

Na dachu skośnym pokrytym dachówką zamontowano instalację o mocy 5,76 kW.
Zastosowano nowoczesne rozwiązanie systemu SolarEdge – bazuje on na optymalizatorach podłączonych do falownika.
Dzięki nim każdy moduł pracuje indywidualnie.
Ta unikalna technologia pozwala na zwiększoną produkcję mocy w porównaniu z tradycyjnymi falownikami.

Zastosowane moduły to Bauer Solartechnik 320W, które dodatkowo pokryte są odpornym na warunki zewnętrzne szkłem hartowanym – stanowią idealny komponent tej instalacji.

Dzięki wysokiej jakości produktów i długim okresom gwarancji Klient może spokojnie korzystać ze swojej mikro elektrowni przez kolejne lata.

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach (2)-min
Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach (1)-min
Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach (3)-min
Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach (4)-min
Instalacja fotowoltaiczna oparta na optymalizatorach (5)-min