Kotły gazowe | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Kotły gazowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma CHEM-LINE włączyła do swojej oferty gazowe kotły kondensacyjne, które są jednymi z najbardziej nowoczesnych i najmniejszych urządzeń na europejskim rynku, wykorzystujących efekt kondensacji do celów grzewczych.

Kotły kondensacyjne są ekologiczne, ponieważ dzięki swojej budowie mają możliwość schłodzenia spalin do temperatur znacznie niższych, niż w przypadku kotłów konwencjonalnych, a przez to wykorzystać większą ilość energii, która zawarta jest w spalinach.

Zalety wykorzystania techniki kondensacyjnej:

 • Efektywne wykorzystanie energii zawartej w paliwie
 • Bezpieczeństwo eksploatacji
 • Bardzo cicha praca urządzeń
 • Komfort i prostota użytkowania
 • Ochrona środowiska


W naszej ofercie posiadamy zarówno dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne, jak też jednofunkcyjne kotły kondensacyjne współpracujące z zasobnikami ciepłej wody użytkowej firm Termet oraz ACV.

Kotły gazowe ECO Condens GOLD firmy Termet

Dwufunkcyjne 20kW, 25kW, 35kW
Jednofunkcyjne 20kW, 25kW, 35kW plus zasobniki 100l, 120l, 140l

Kotły te charakteryzują się nowoczesną, zaawansowaną konstrukcją, niezwykle przyjazną dla instalatora i użytkownika. Zastosowanie podzespołów renomowanych światowych firm gwarantuje zachowanie zarówno najwyższego poziomu jakościowego i technicznego, jak też zapewnia rozwiązanie o najwyższej efektywności.

Ecocondens-Gold

Zalety użytkowo- techniczne:

 • zabudowana komora spalania – niski poziom hałasu <= 42 dB(A)
 • wymiennik ciepła wykonany ze stali nierdzewnej
 • nowa technologia zastosowana w wymienniku ciepła – efekt zimnych drzwi
 • system wewnętrznego mieszania gazu i powietrza
 • pompa c.o. z automatycznym odpowietrznikiem
 • wentylator z płynną regulacją obrotów, sterowany elektronicznie
 • nowej generacji palnik BLUEJET – najlepiej funkcjonujący palnik na rynku.
 • nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem LCD,
 • pełna autodiagnostyka, funkcja pogodowa
 • wysoki stopień ochrony przeciwporażeniowej IP-44 kompletny system zabezpieczeń


Ecocondens-Gold-Tabela

Kotły gazowe ECO Condens Integra II firmy Termet

z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej

Ecocondens-Integra

ECO Condens Integra II jest kompaktową jednostką grzewczą zapewniającą komfortowe i oszczędne użytkowanie w systemie centralnego ogrzewania oraz systemie ciepłej wody użytkowej. Wbudowany zasobnik wykonany jest ze stali nierdzewnej i zapewnia stały komfort ciepłej wody użytkowej, dzięki buforowi wody w zasobniku. Dodatkowo wysoka moc wężownicy zapewnia natychmiastowe podgrzanie wody w zasobniku, a także wysoki komfort pracy w systemie przepływowym.
Ecocondens-Integra-Tabela

Kotły gazowe ECO Condens Crystal II firmy Termet

Ecocondens-Crystal

Kotły te charakteryzują się nowoczesną, zaawansowaną konstrukcją, niezwykle przyjazną dla instalatora i użytkownika. Nowoczesny wygląd oraz kompaktowe wymiary umożliwiają zastosowanie w każdej aranżacji.
Ecocondens-Crystal-Tabela

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.