Kotły gazowe

Kompleksowy montaż kotłowni gazowej

Instalacje w kotłowni gazowej wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i zgodnie najnowszymi trendami technologicznymi.

Poniżej możecie sami ocenić efekty pracy naszej ekipy montażowej:

chemline-kotlownia-gazowa (1)
chemline-kotlownia-gazowa (1)
chemline-kotlownia-gazowa (2)

W skład kotłowni wchodzą:

Bosch Condens GC7000iW – rewolucyjny, wiszący gazowy kocioł kondensacyjny – połączenie nowoczesnego designu oraz oszczędności energii. Urządzenie wyróżnia mały pobór gazu oraz wyjątkowo niskie zużycie energii elektrycznej.

HS/HSM z modułem MM100 – grupy pompowe wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy, aby w łatwy i szybki sposób podłączyć obiegi grzewcze instalacji c.o. lub c.w.u.

WD120/160B – zasobniki marki Bosch zapewniają wysoki komfort użytkowania ciepłej wody.

CW 400 – regulator pogodowy z programowaniem tygodniowym (6 czasów na dobę) do montażu na ścianie lub w kotle.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących poszczególnych elementów instalacji: SPRAWDŹ!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę:
Przy zakupie instalacji gazowej otrzymasz kocioł najtaniej na rynku!

Nasza oferta zawiera również gazowe kotły kondensacyjne.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym firmy Bosh (dawny Junkers).

Co zyskujesz kupując kocioł od Chem-Line Trade?

 • cena niższa niż w sklepach internetowych !!!
 • darmowe uruchomienie pieca przez autoryzowanego serwisanta – normalnie to koszt co najmniej 180 zł
 • oprócz standardowej dwuletniej gwarancji otrzymujesz możliwość jej przedłużenia na kolejne 3 lata (stawki uzależnione są od wybranego produktu) –  w przypadku zakupu pieca przez internet przysługuje Ci jedynie dwuletnia gwarancja bez możliwości jej przedłużenia
 • specjalne rabaty i promocje na kompleksowe wykonanie instalacji gazowej

Nasza promocyjna oferta dotyczy następujących kotłów gazowych:

Bosch/Junkers Cerapur Compact ZSB wraz z zasobnikiem WST 120-50 z cyrkulacją – SPECJALNA OFERTA!!!

Bosch/Junkers Cerapur Compact ZSB

Bosch Condens GC7000iW

Gazowe kotły kondensacyjne to jedne z najbardziej nowoczesnych i najmniejszych urządzeń na europejskim rynku, które wykorzystują efekt kondensacji do celów grzewczych. Przede wszystkim EKOLOGIA! Kondensacyjne kotły dzięki swojej budowie mają możliwość schłodzenia spalin do temperatur znacznie niższych, niż w przypadku kotłów konwencjonalnych. Dzięki temu potrafią efektywnie wykorzystać większą ilość energii, która zawarta jest w spalinach.

Zalety wykorzystania techniki kondensacyjnej:

 • Efektywne wykorzystanie energii zawartej w paliwie. (Sprawność według norm 109%, a efektywność energetyczna do 94%)
 • Bezpieczeństwo eksploatacji
 • Bardzo cicha praca urządzeń
 • Komfort i prostota użytkowania
 • Ochrona środowiska
 • Wysoka trwałość urządzeń. Zastosowane materiały do budowy kotłów są wysoce odporne na korozję
 • Nowoczesny design

W naszej ofercie znajdziecie zarówno dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne, jak też jednofunkcyjne kotły kondensacyjne współpracujące z zasobnikami ciepłej wody użytkowej. Przy wyborze pieca zawsze uwzględniamy powierzchnię domu licząc 12-13Kw mocy pieca na każde 100m2. W przypadku małego domu do 100m2 i małej liczby mieszkańców polecamy piec dwufunkcyjny a w przypadku większego domu polecamy jednofunkcyjny z zasobnikiem na wodę.

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI DORADCAMI!
KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ KONTAKTOWY

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.