Detektor wycieku gazu

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Aby dodatkowo zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo i komfort użytkowania instalacji gazowej firma CHEM-LINE prowadzi również sprzedaż wraz z montażem detektorów gazowych.

Nasze detektory wykrywają gaz już o stężeniu 10% w otoczeniu. Informują o jego obecności za pomocą sygnału optycznego i głośnego sygnału dźwiękowego.

Detektory te montuje się w odległości od 1 m do 4 m od urządzenia gazowego np. pieca czy kuchenki gazowej. Czujnik zawiesza się na ścianie maksymalnie 30 cm od podłogi. W skrzynce gazowej zamontowanej na zewnętrz budynku umieszcza się specjalny elektrozawór, który po wykryciu przez czujnik gazu jest automatycznie zamykany i dopływ gazu do wnętrza budynku zostaje natychmiast odcięty.

Czujnik wycieku gazu

Mały rozmiar oraz estetyczny wygląd to kolejne plusy urządzenia.

Montaż możliwy jest również na istniejących instalacjach.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.