Instalacje grzewcze dla biznesu

Budowa i wydzierżawienie przemysłowej instalacji zbiornikowej na gaz płynny

CHEM-LINE proponuje specjalną ofertę dla firm, w której pokrywa 100% nakładów finansowych zaprojektowania i wybudowania instalacji zbiornikowej „pod klucz”.

Posiadasz instalację na olej opałowy lekki?

Modernizując ją na zasilaną gazem płynnym możesz zaoszczędzić nawet do 30% w skali roku. My pomożemy Ci w wymianie palników oraz w dostosowaniu instalacji do dwóch rodzajów paliwa (oleju i gazu), co zapewnia komfort wyboru i bezpieczeństwo.

instalacje_grzewcze_propan_1-min
instalacje_grzewcze_propan_2-min
instalacje_grzewcze_propan_3-min

Zalety instalacji przemysłowych CHEM-LINE

 • Brak nakładów finansowych po stronie Klienta – instalacja finansowana w całości przez CHEM-LINE.
 • Minimalne zaangażowanie Klienta w procesie budowy i dopuszczenia do użytkowania instalacji.
 • Cena gazu oparta na formule, której wyznacznikiem są rynkowe notowania hurtowych cen gazu na granicy wschodniej.
 • Darmowy serwis techniczny w czasie trwania umowy.
 • Gwarancja ciągłości dostaw z możliwością pełnego przeniesienia odpowiedzialności za terminowość dostaw na CHEM-LINE – telemetria.
 • Możliwość zdalnej kontroli poziomu gazu w zbiornikach.

Zastosowanie gazu płynnego

Gaz płynny propan oraz mieszanina propanu i butanu znalazły szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Poniżej prezentujemy przykładowe zastosowania:

 • Przemysł metalowy przy obróbce cieplnej metali, wyżarzaniu, odpuszczaniu, cięciu metali, lutowaniu, wytopie metali, opalaniu pieców grzewczych.
 • Przemysł budowlany przy produkcji bloków betonowych, dojrzewaniu betonu.
 • Przemysł ceramiczny przy ogrzewaniu pieców, wypalaniu, suszeniu.
 • Przemysł szklany przy wytopie szkła, wyżarzania oraz w produkcji wełny szklanej.
 • Przemysł tekstylny podczas produkcji kordów, bezpośredniego suszenia, w czasie lateksowania, produkcji tkanin opalanych.
 • Przemysł papierniczy i drukarski do palników, które służą do suszenia papieru pokrywanych farbą i drukiem.
 • Przemysł spożywczy przy wypieku pieczywa, przygotowywania i podgrzewania wszelkiego rodzaju mas cukierniczych, ogrzewaniu kotłów przy produkcji przetworów, suszenia.
 • Rolnictwo przy ogrzewaniu pomieszczeń hodowlanych, suszeniu produktów rolnych.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.