Sprzedaż ratalna

Zdecydowałeś się na ogrzewanie na gaz propan i czeka Cię zakup zbiornika?

A może posiadasz już instalację i zbliża się moment tankowania?
Nie jesteś finansowo przygotowany na takie wydatki? Nie musisz!
Teraz zarówno instalację jak i gaz możesz zakupić na raty i to z korzystnym oprocentowaniem.

Przekonaj się sam i przeanalizuj naszą przykładową kalkulację:

Koszt instalacji na gaz
ze zbiornikiem naziemnym 2700 l
Ilość rat Wysokość raty
12.000 zł 48 307,39 zł

Koszt standardowej instalacji na gaz ze zbiornikiem naziemnym 2700 l to ok. 12.000 zł

Zamiast jednorazowego wydatku 12.000 zł możesz rozłożyć płatność na maksymalnie 48 rat po 307,39 zł, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Sam zdecyduj jaki wydatek możesz ponieść i wybierz odpowiednią wysokość rat.

Wypełnij formularz lub zadzwoń a nasz konsultant przedstawi Ci ofertę.

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,05 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12.120 zł, całkowita kwota do zapłaty 14754,98 zł, oprocentowanie stałe 10 %, całkowity koszt kredytu 2754,98 zł (w tym: prowizja 120 zł odsetki 2634 zł ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 48 miesięcznych rat w wysokości 307,39 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.