Wymiana zbiorników dzierżawionych

Jeśli posiadasz dzierżawiony zbiornik na gaz płynny od jednego z dużych koncernów, a ceny gazu są horrendalnie wysokie, bo piękne obietnice sprzed podpisania umowy okazały się mrzonką, zgłoś się do nas. Wymienimy Twój zbiornik!

Niektórzy dostawcy gazu podają ceny za 1 m3 w wysokości ok. 12 zł brutto, co w przeliczeniu daje cenę 3,12 zł brutto za 1 litr gazu. Dla porównania cena oferowana przez nas to 1,55* zł brutto za 1 litr dla instalacji własnej klienta.
* średnia cena gazu w II kwartale 2018 z uwzględnieniem rabatu dla stałych Klientów

Uśredniony koszt wymiany zbiornika wynosi około 9.000 zł.

Średnie zużycie gazu dla domu o powierzchni 230 m2 wynosi 3000 litrów gazu rocznie.

1,55 zł/l x 3000 l = 4.650 zł
12 zł/m3 x 781,25 m3 = 9.375 zł
9.375 zł – 4.650 zł = 4.725 zł oszczędności rocznie!

Z przedstawionych wyżej wyliczeń wynika, że wymiana zbiornika zwróci się po dwóch latach użytkowania nowej instalacji.

Wydaje Ci się, że będzie to skomplikowane do wykonania? Poniższy schemat przedstawia krok po kroku jak wygląda taka „operacja”.

schemat-wymiana-zbiornika-dzierzawionego

Dodatkowe korzyści jakie otrzymujesz ze współpracy z CHEM-LINE:

Zbiornik na własność a zbiornik w dzierżawie

Zastanawiasz się nad ogrzewaniem domu gazem płynnym, ale nie jesteś zdecydowany czy wybrać dzierżawę od dużego koncernu, czy zbiornik na własność?

Oto porównanie oferty własnego zbiornika od CHEM-LINE z wariantem dzierżawy od koncernów:

Zbiornik na własność Dzierżawa zbiornika
Cena gazu Cena zmienna, zależna od notowań rynkowych, korzystna dla Klienta ze względu na dużą konkurencję. Nasza cena zawsze publikowana na stronie internetowej, archiwum cen. Ceny niższe nawet o połowę w porównaniu cen stosowanych w umowach dzierżawy. Często dzierżawcy nie zawierają w umowach formuły ceny gazu, kusząc Klienta „rabatami”, ale naliczanymi od stawek, które są znane tylko i wyłącznie koncernowi. Cena podawana w m3 co utrudnia porównanie do ceny rynkowej. Możliwość stałej ceny gazu… prawdopodobnie na poziomie 3 zł za litr lub więcej. Ceny nie są publikowane.
Koszty instalacji Około 9.000 złotych Od 1zł. – jeśli zdecydujesz się na wieloletnią współpracę, z wysokimi karami za zerwanie umowy i z wysoką ceną gazu.
Zakup i dostawy gazu U nas dostawa nawet w ciągu 24h od chwili zamówienia. Możliwość wyboru najkorzystniejszej ceny w roku i skorzystania z dodatkowych promocji. Dostawa wtedy, kiedy pasuje dostawcy, często bez powiadamiania Klienta.
Serwis instalacji Naszym Klientom zamawiającym propan w CHEM-LINE oferujemy bezpłatne serwisy i przeglądy instalacji. Odpowiedzialność dostawcy, ale koszt Klienta…
Eksploatacja Koszt eksploatacji pokrywa Klient. Wizyta inspektora raz na dwa lata. Koszt wizyty to 200 zł. Odpowiedzialność dostawcy, tylko teoretycznie. Koszt pokrywa Klient w postaci comiesięcznego czynszu dzierżawnego.
Własność zbiornika i instalacji Zbiornik – Klient
Instalacja – Klient
Montujemy nowe zbiorniki, które posiadają gwarancję producenta
Zbiornik – Dostawca, brak możliwości wykupu zbiornika!
Instalacja – Klient
Zbiornik używany, będzie pochodził z demontażu od Klientów, którzy wypowiedzieli umowę dzierżawy
Doprowadzenie gazu ziemnego Możliwość przystosowania instalacji do gazu ziemnego, a także odkup zbiornika na korzystnych warunkach. Problem z zerwaniem długoterminowej umowy, demontaż na koszt Klienta – często stawki za demontaż ustalone na bardzo wysokim poziomie.

instalacja_grzewcza_propan_1-min
instalacja_grzewcza_propan_2-min
instalacja_grzewcza_propan_3-min
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.