Budowa instalacji grzewczych

Myślisz o bezobsługowym i tanim źródle ogrzewania swojego domu?

Instalacja na gaz płynny to idealne rozwiązanie!

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy około 400 instalacji zbiornikowych rocznie i liczba ta wciąż rośnie.
Sami możecie ocenić nasz profesjonalizm oglądając wykonane przez nas REALIZACJE

Nie obawiaj się – pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji, przygotujemy wymaganą dokumentację
Jeśli już dobierzesz odpowiedni zbiornik dla swojego domu to sam proces montażu zajmie tylko jeden dzień!
Gwarantujemy minimalną ingerencję na Twojej posesji a nasza profesjonalna kadra zadba o każdy szczegół.

Zastanawiasz się jeszcze jaki wybór ogrzewania będzie dla Ciebie najlepszy?

Jeśli jesteś na etapie projektu domu i nie wiesz jaki sposób ogrzewania wybrać, poznaj zalety i wady różnych typów ogrzewania i poznaj atuty posiadania własnej instalacji na gaz płynny.

Zdecydowany na zakup instalacji gazowej? Rozważasz dzierżawę lub zakup własnego zbiornika?

Nie daj się nabić „w butlę”! Nasza firma wymienia miesięcznie kilkanaście zbiorników u zdesperowanych Klientów, którzy zostali zmanipulowni obietnicami instalacji za 1,23 zł i niską ceną gazu. Bądź mądry na etapie wyboru i sprawdź na co powinieneś uważać!

Masz zbiornik w dzierżawie od dużego koncernu i masz dosyć wysokich cen?

Masz zbiornik w dzierżawie i kupujesz gaz w m3 w stałej cenie zupełnie nie przystającej do rynkowej. Wymienimy Twój zbiornik! Pomożemy rozwiązać umowę dzierżawy i zyskasz nawet 6.000 zł rocznie!

Ogrzewasz budynek węglem lub ekogroszkiem?

W przypadku gdy posiadasz istniejący budynek z ogrzewaniem węglowym lub na ekogroszek i nie jesteś zadowolony, skorzystaj z dofinansowania na modernizację kotłowni i zmień rodzaj ogrzewania na ekologiczny gaz płynny.

Instalacje przydomowe
Instalacje dla biznesu

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI DORADCAMI!
KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ KONTAKTOWY

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.