Sprzedaż loco terminal

Firma CHEM-LINE jako importer gazu płynnego oferuje gaz w atrakcyjnych cenach hurtowych. Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami z Kazachstanu, Białorusi i Rosji bazując na długoterminowych kontraktach, co gwarantuje stałą dostępność gazu i niezmienne parametry jakościowe produktu. Ponadto sprowadzany gaz jest pod stałą kontrolą certyfikowanego laboratorium, a wyniki badań publikujemy regularnie na naszej stronie internetowej.

W ciągłej sprzedaży posiadamy gaz:

Nasza baza magazynowa zlokalizowana jest na wschodzie kraju, przy przejściu granicznym Brześć/Terespol.

Miesięcznie przeładowujemy 5000 ton gazu. Baza pracuje non-stop 24/7 i ma możliwość ładowania 4 autocystern jednocześnie. Na miejscu posiadamy zbiorniki o łącznej pojemności magazynowej ponad 1000 ton.

Stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2008. Przy rozładunku towaru, magazynowaniu oraz podczas załadunków postępujemy zgodnie z certyfikowanymi procedurami, a oferowany przez nas gaz jest regularnie badany przez niezależne laboratorium.

Baza magazynowa gaz propan CHEM-LINE

Prowadzimy sprzedaż gazu:

  • Z zapłaconym podatkiem akcyzowym
  • W zawieszonej akcyzie (dla składów podatkowych)
  • W zwolnionej akcyzie (dla zarejestrowanych podmiotów pośredniczących)

propan_sprzedaż_3
terminal-agrostop-chemline-03
terminal-agrostop-chemline-04

Od 2012 roku jesteśmy użytkownikiem systemu e-ADT. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przy wysyłaniu towaru korzystamy z własnych zabezpieczeń akcyzowych.

Nasi Klienci mogą odbierać produkt własnym transportem, jak również zamówić produkt z dostawą w dowolne miejsce w kraju.

Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i odroczone terminy płatności.

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI DORADCAMI!

KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ KONTAKTOWY

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.