Sprzedaż gazu grzewczego

Dostawy gazu płynnego – doświadczenie i pomoc techniczna

Od kilkunastu lat dostarczamy gaz grzewczy propan i propan-butan do Waszych domów i przedsiębiorstw. Przez wszystkie te lata budowaliśmy naszą markę oferując hurtowe ceny za gaz najwyższej jakości.

Posiadamy 15 nowoczesnych autocystern o ładowności 20 ton oraz 6 mniejszych przystosowanych dla dostaw przydomowych. Dodatkowo nasze autocysterny posiadają elektroniczne liczniki z informacją o wydanej masie towaru – Klient może łatwo sprawdzić, ile gazu faktycznie zatankował.

Nasza rola nie kończy się jednak tylko na dostawie – nasi klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne.

Posiadasz instalację przydomową?

Mamy dla Ciebie propan w ciągłej sprzedaży – dostarczymy Ci gaz maksymalnie w kilka dni! Dla Klientów indywidualnych przygotowaliśmy również program przedłużonej gwarancji na wykonane przez nas instalacje a także okresowe przeglądy w promocyjnych cenach.

propan_gaz_1
propan_gaz_2
chemline-instalacja-przemyslowa-na-gaz-propan

Posiadasz instalację na gaz płynny w swojej firmie?

Klientom biznesowym proponujemy objęcie stałą opieką infrastruktury gazowej, włącznie z montażem telemetrii i odpowiedzialnością za ciągłą, nieprzerwaną pracę zakładu produkcyjnego.

Decydując się na współpracę z nami nie musisz już dłużej martwić się o serwis czy awarię w szczycie sezonu grzewczego!

Propan o najwyższej jakości!

Propan, który oferujemy zawsze spełnia najwyższe wymagania a badania jakości publikujemy w sekcji certyfikaty gazu.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim jakość dostarczanego przez nas produktu, który spełnia dużo wyższe wymagania niż te zawartej w Polskiej Normie. Kaloryczność zawsze dużo większa niż w zwykłym propanie technicznym to oszczędność nawet kilku % w spalaniu.

Cena jest najważniejsza

Najlepsza cena na rynku w stosunku do jakości to nasza „żelazna” zasada.

Ceny propanu publikujemy co tydzień w sekcji ceny gazu propan. Zawarliśmy tam również najważniejsze korzyści ze współpracy z nami.

Nasze motto to dbałość w każdym szczególe o stałych Klientów – to dla nich uruchomiliśmy cotygodniowy biuletyn z informacją o cenach, alerty cenowe, jak również system indywidualnych rabatów nagradzających kolejne lata współpracy.

Naszym Klientom przypominamy również o konieczności kolejnego zakupu gazu w odpowiednim momencie.

Bądź z nami w kontakcie!

Śledząc aktualności jesteś zawsze na bieżąco z naszymi promocjami oraz prognozami cen propanu.

ZAPYTAJ NAS O OFERTĘ a przekonasz się jak bardzo nam na Tobie zależy!

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI DORADCAMI!
KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ KONTAKTOWY

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.