Oferta dla stacji paliw

Wykwalifikowany personel i doświadczenie zdobyte przez wiele lat zapewniają naszym klientom profesjonalną obsługę, solidność, terminowość i pewność dostaw.

Dostarczamy gaz płynny na stacje paliw zlokalizowane w województwach: lubelskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim i podlaskim (obszar działania)

Dlaczego warto z nami współpracować:

 SZYBKA DOSTAWA

Dostawy gazu realizujemy własnym transportem, co umożliwia nam elastyczne planowanie tras i maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na dostawę. Własny tabor kilkunastu autocystern o pojemności 48m3  wyposażonych w nowoczesne systemy wydawcze (Alfons-Haar i Endress+Hauser) pozwala na dostawy gazu najpóźniej do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

autogaz_dostawa_2
autogaz_dostawa_3
autogaz_dostawa_9-min

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Naszym odbiorcom oferujemy produkt najwyższej jakości, spełniający wymagania normy PN-EN 589, każdorazowo potwierdzony certyfikatem jakości niezależnych akredytowanych laboratoriów (zobacz certyfikaty).

PARAMETR WYMAGANIA
Liczba oktanowa motorowa, MON min. 89,0
Całkowita zawartość dienów (włączając 1,3-butadien) max 0,5% mol
Siarkowodór brak
Całkowita zawartość siarki max 50 mg/kg
Badanie działania korodującego na płytce miedzianej (1h w temp. 40’C) klasa 1
Rozpuszczalna pozostałość max 60 mg/kg
Względna prężność par w temp. 40’C max 1550 kPa
Temperatura, w której względna prężność par jest nie mniejsza niż 150 kPa max -5’C
Zawartość wody w temp. O’C brak wolnej wody w temp. O

ATRAKCYJNA CENA

Doświadczenie zarówno w imporcie gazu płynnego, jak i na krajowym rynku paliwowym realizowane przez blisko dwie dekady pozwoliło nam na wypracowanie długoterminowych, gwarantowanych kontraktów. Dzięki temu nawet w trudnych podażowo okresach lub czasowych nagłych skokach cenowych autogazu możemy naszym odbiorcom zapewnić ciągłość dostaw i dostępność produktu w atrakcyjnej cenie.

Wolisz negocjować cenę tu i teraz? A może wybierzesz gwarancję dostaw na podstawie umowy z formułą cenową? Wybór należy do Ciebie.

 

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKUJ SIĘ Z NASZYMI DORADCAMI!
KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ KONTAKTOWY

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.