Mikroinstalacja naziemna o mocy 8,6 kWp | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Mikroinstalacja naziemna o mocy 8,6 kWp

Kolejny Klient, który postawił na profesjonalizm i solidność wykonania!

Tym razem wybudowano mikroinstalację o mocy 8,6 kWp.

Na dużej działce zastosowano naziemną, wwiercaną w grunt konstrukcję posiadającą najdłuższą na rynku 10-letnią gwarancję.

Wykorzystane moduły Solar Energy oprócz 30-letniej gwarancji wyposażone są w innowacyjne ogniwa 5-BUSBAR zmniejszające ryzyko mikropęknięć.

Natomiast zastosowany falownik marki SAJ to trafny wybór zapewniający długoletnią sprawność urządzeń oraz bezawaryjność.

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

Mikroinstalacja naziemna (6)
Mikroinstalacja naziemna (4)
Mikroinstalacja naziemna (8)
Mikroinstalacja naziemna (5)
Mikroinstalacja naziemna (3)
Mikroinstalacja naziemna (2)
Mikroinstalacja naziemna (7)