Montaż instalacji grzewczej wraz z sąsiadem - Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Montaż instalacji grzewczej wraz z sąsiadem

Czy decydując się na zamówienie instalacji grzewczej LPG razem z sąsiadem otrzymam lepszą ofertę?

Odpowiadamy: zdecydowanie TAK!

Po pierwsze spadną koszty dostawy samego zbiornika, również koszty realizacji w tej samej miejscowości także będą niższe. Tak samo cena dostawy propanu spadnie jeśli zamówienie będzie większe.

Namów sąsiada lub znajomego a przedstawimy korzystniejszą, połączoną ofertę!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
[email protected]
+48 531 078 078

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

ogrzewanie-na-gaz-propan-montaz-z-sasiadem (5)
ogrzewanie-na-gaz-propan-montaz-z-sasiadem (4)
ogrzewanie-na-gaz-propan-montaz-z-sasiadem (3)
ogrzewanie-na-gaz-propan-montaz-z-sasiadem (2)
ogrzewanie-na-gaz-propan-montaz-z-sasiadem (1)