Ogrzewanie propanem - idealne rozwiązanie dla szklarni - Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Ogrzewanie propanem – idealne rozwiązanie dla szklarni

Kolejne duże zadanie przed nami: ogrzanie kilkunastu tysięcy m2 szklarni z wykorzystaniem profesjonalnych nagrzewnic przemysłowych.
W tym celu posadowiliśmy już pierwsze zbiorniki i przygotowujemy rurociąg pod instalację parownika. Jednocześnie instalujemy rurociągi zasilające nagrzewnice w szklarniach.
Całość prac łącznie z dokumentacją wykonamy w 2 tygodnie!

Nasz klient na współpracy z Chem-Line zyska:
1) energię cieplną w cenie 300 zł. za MWh!
2) pewność dostaw propanu zawsze na czas
3) zdalny monitoring pracy całej instalacji
4) 5 lat gwarancji
5) serwis 24/7 z kilkugodzinnym czasem reakcji!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
[email protected]
+48 531 078 078

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

ogrzewanie-szklarnii-gazem-propan (1)
ogrzewanie-szklarnii-gazem-propan (2)
ogrzewanie-szklarnii-gazem-propan (3)
ogrzewanie-szklarnii-gazem-propan (4)
ogrzewanie-szklarnii-gazem-propan (5)