Służymy fachową pomocą | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Służymy fachową pomocą

Nasz wyszkolony personel zapewnia odpowiednią poradę techniczną na każdym etapie inwestycji począwszy od pierwszego zapytania Klienta, poprzez prace projektowe, kończąc na ostatnim etapie tj. wykonawstwie. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie montażu, projektu oraz pełnej dokumentacji instalacji.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Justyna Wasilew
justyna.wasilew@chemline.pl
+48 (24) 366 60 60 wew. 27

Krystian Markowski
krystian.markowski@chemline.pl
+48 531 110 080

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (3)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (4)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (5)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (7)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (6)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (1)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (2)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (9)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (12)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (13)