Transport i montaż zawsze na czas | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Transport i montaż zawsze na czas

Nasze zbiorniki transportujemy HDSem dzięki czemu jesteśmy w stanie ustawić je w najbardziej dogodnym dla naszego klienta miejscu, bez niepotrzebnych zniszczeń na jego posesji. Transport i montaż odbywają
się w ciągu jednego dnia, po wcześniejszym ustaleniu terminu, odpowiedniego dla klienta.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Anna Wojtkowska
anna.wojtkowska@chemline.pl
+48 790 490 422

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.Kategorie:

chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (1)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (2)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (3)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (4)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (5)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (6)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (7)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (8)-min
chemline-zbiornik-na-gaz-propan-naziemny (9)-min