Wymiana zbiornika dzierżawionego | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Wymiana zbiornika dzierżawionego

W naszej ofercie, oprócz budowy instalacji gazowych, mamy również opcję wymiany zbiorników dzierżawionych. W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zdemontować stary zbiornik, podłączyć nowy do istniejącej instalacji gazowej oraz napełnić zbiornik gazem. W razie potrzeby proponujemy również odpompowanie gazu.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Anna Wojtkowska
anna.wojtkowska@chemline.pl
+48 790 490 422

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.Kategorie:

chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-1
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-3
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-2
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-4
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-5
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-6
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-7
chemline-freebird-instalacja-na-gaz-propan-ogrzewanie-8