Zima coraz bliżej | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Zima coraz bliżej

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym, zainteresowanie tematem ogrzewania wzrasta. Coraz więcej klientów decyduje się na ogrzewanie gazowe ze względu na niskie koszty eksploatacji, bezobsługowość oraz bezawaryjność. To jedno z najkorzystniejszych rozwiązań grzewczych w obecnych czasach, gwarantujące satysfakcję i ciepło w Twoim domu.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Anna Wojtkowska
anna.wojtkowska@chemline.pl
+48 790 490 422

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.Kategorie:

ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (1)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (2)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (3)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (4)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (5)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (6)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (7)
ogrzewanie-gazem-propan-instalacja-naziemna-chemline (8)