Bezpieczeństwo | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Bezpieczeństwo

Gaz płynny propan przechowywany jest w butli, która położona jest w określonej odległości od budynków, granic działki a także źródeł wody, dzięki czemu jest to źródło bezpiecznego ogrzewania. Wybierając dostawcę nie kierujmy się tylko niską ceną samego gazu – warto zwrócić uwagę na certyfikaty bezpieczeństwa, jakimi posługuje się firma oraz na jakość dostarczanego gazu. Zbiornik z gazem jest regularnie kontrolowany przed Urząd Dozoru Technicznego więc nie ma więc ryzyka pojawienia się nieprawidłowości w działaniu instalacji.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Justyna Wasilew
justyna.wasilew@chemline.pl
+48 (24) 366 60 60 wew. 27

Krystian Markowski
krystian.markowski@chemline.pl
+48 531 110 080

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (6)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (5)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (7)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (8)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (1)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (2)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (3)
chemline-gazowa-instalacja-przydomowa-na-gaz-propan (4)