Tankowanie raz w sezonie - dobierz odpowiedni zbiornik | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Tankowanie raz w sezonie – dobierz odpowiedni zbiornik

Każda oferta instalacji gazowej dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Jednym z najważniejszych punktów jest właściwe dostosowanie zbiornika do powierzchni domu:

Dom do 150 m2- zbiornik 2700 l
Dom do 350 m2 – zbiornik 4850 l
Dom powyżej 350 m2 – zbiornik 6400 l

Pozwoli to na tankowanie raz na cały sezon- oszczędność czasu i pieniędzy.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078
+48 531 110 080

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (1)
chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (2)
chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (3)
chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (4)
chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (5)
chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (6)
chemline-odpowiedni-zbiornik-na-gaz (7)