Dzierżawa czy zbiornik na własność? | Dostawy taniego gazu propan • Ogrzewanie • CHEM-LINE

Dzierżawa czy zbiornik na własność?

Rozważasz dzierżawę lub zakup zbiornika na własność?
Nie daj się nabić “w butlę”!

Nasza firma wymienia miesięcznie kilkanaście zbiorników u zdesperowanych Klientów, którzy zostali zmanipulowani obietnicami instalacji za 1,23 zł i niską ceną gazu.

Bądź mądry na etapie wyboru i sprawdź na co powinieneś uważać!

Zbiornik na własność czy dzierżawa?

Kontakt

Doradcy:

Marta Fabisiak
marta.fabisiak@chemline.pl
+48 531 078 078

Formularz kontaktowy:

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *


* pole wymagane

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.Kategorie:

dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (1)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (2)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (3)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (4)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (5)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (6)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (7)
dzierzawa-czy-zbiornik-na-wlasnosc (8)