Instalacje fotowoltaiczne | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Instalacje fotowoltaiczne

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU, FIRMY I ROLNICTWA

Z Chem-line Trade oszczędzanie staje się jeszcze łatwiejsze. Zainwestuj w swoją niezależność energetyczną projektując z nam najlepszą dla Siebie elektrownię słoneczną.

Nasi doradcy zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, z którego przez lata będziesz mógł czerpać korzyści w postaci oszczędności, a także cieszyć się w pełni autonomicznym systemem produkcji energii elektrycznej.

JAK SZYBKO I SPRAWNIE WYBUDOWAĆ Z NAMI SWOJĄ ELEKTROWNIE SŁONECZNĄ

Wybór rozwiązania

Po przeprowadzonej wizji lokalnej nasz konsultant przygotuje optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań i możliwości. Całość inwestycji możesz zrealizować w ramach systemu ratalnego. Na każdym etapie służymy merytorycznym wsparciem przy uzyskaniu dostępnych dofinansowań.

Montaż instalacji

Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni profesjonalny montaż zaledwie kilka dni od podpisania umowy. Stosujemy komponenty światowych producentów i udzielamy 5-letniej gwarancji na montaż.

Podłączenie do sieci

Oferowana usługa obejmuje również przygotowanie niezbędnych dokumentów do włączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucji.

Serwis

Po montażu instalacji zapewniamy całodobową opiekę serwisową. Specjalna aplikacja daje możliwość bieżącej analizy pracy zamontowanych systemów. W razie jakiejkolwiek usterki lub problemu zapewniamy usługę serwisu.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

CO ZYSKUJESZ DECYDUJĄC SIĘ NA MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Oszczędności

Wydatki, które ponosisz teraz za prąd od zaraz nie będą obciążały twojego budżetu domowego. Wygenerowane oszczędności pozwolą Ci na przesunięcie środków tam gdzie tego najbardziej potrzebujesz.
Pamiętaj, przykładowe oszczędności uzyskane z twojej instalacji po 15 latach mogą wynieść:

15 lat x 3 800 zł = 57 0000 zł

Dotacje i ulgi

Tylko teraz masz możliwość skorzystania z preferencyjnych dotacji i ulg. Skorzystaj z programu MÓJ PRĄD i zredukuj swój wydatek na inwestycję o 5000 PLN.
Pamiętaj, że to jeszcze nie wszystko! Poniesiony koszt swojej nowej instalacji możesz odliczyć od podatku zyskując kolejne 17 % lub nawet 32%.

Niezależność

Produkujesz własny prąd. Nie musisz martwić się podwyżkami prądu, inflacją i kolejnymi wydatkami. Twoja autonomiczna instalacja przez lata będzie produkowała prąd na Twoje potrzeby.

Jesteś eko

Poprzez trafny wybór dołączyłeś do grona osób dbających o przyrodę. Twój dom od dzisiaj jest domem ekologicznym, a ty podjąłeś trafny wybór dołączając do grona tych, którzy dbają o środowisko.

INTERESUJE CIĘ OFERTA NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ?

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE, ODDZWONIMY DO CIEBIE I PRZEDSTAWIMY NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych, fotowoltaicznych oraz gazu.