Fotowoltaika | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Fotowoltaika

Fotowoltaika dla Twojego domu i firmy

Z Chem-line Trade oszczędzanie staje się jeszcze łatwiejsze. Zainwestuj w swoją niezależność energetyczną projektując z nami najlepszą dla Siebie elektrownię słoneczną.

Nasi doradcy zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, z którego przez lata będziesz mógł czerpać korzyści w postaci oszczędności, a także cieszyć się w pełni autonomicznym systemem produkcji energii elektrycznej.

Dlaczego warto z nami zbudować swoją elektrownię słoneczną

P rojektujemy nasze instalacje w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowych liderów.
A nalizujemy potrzeby naszych klientów i proponujemy indywidualne rozwiązania.
S taramy się, aby jakość naszych produktów i usług była na najwyższym poziomie.
J esteśmy do dyspozycji klienta i wraz z nim dobieramy najlepsze rozwiązania.
A ngażujemy cały zespół tak, aby na każdym etapie realizacji klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

Jak szybko i sprawnie z nami wybudować swoją elektrownię słoneczną

  • Zamówienie kontaktu
  • Wybór rozwiązania
  • Montaż instalacji
  • Podłączenie do sieci
  • Produkcja energii

Co zyskujesz decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych

NIEZALEŻNOŚĆ

Produkujesz własny prąd. Nie musisz martwić się podwyżkami prądu/ inflacją i kolejnymi wydatkami. Twoja autonomiczna instalacja przez lata będzie produkowała prąd na Twoje potrzeby.

OSZCZĘDNOŚCI

Wydatki, które ponosisz teraz za prąd od zaraz nie będą obciążały twojego budżetu domowego. Wygenerowane oszczędności pozwolą Ci na przesunięcie środków tam gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Pamiętaj przykładowe oszczędności uzyskane z twojej instalacji po 15 latach mogą wynieść:

15 lat X 3 800 PLN = 57 000 PLN

PODNOSISZ WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Twój dom znacząco zwiększył swoją wartość poprzez zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w postaci nowej instalacji PV.

JESTEŚ EKO

Poprzez trafny wybór dołączyłeś do grona osób dbających o przyrodę. Twój dom od dzisiaj jest domem ekologicznym, a ty podjąłeś trafny wybór dołączając do grona tych, którzy dbają o środowisko.

DOTACJE I ULGI

Tylko teraz masz możliwość skorzystania z preferencyjnych dotacji i ulg. Skorzystaj z programu MÓJ PRĄD i zredukuj swój wydatek na inwestycję o 5000 PLN. Pamiętaj, że to jeszcze nie wszystko!!! Poniesiony koszt swojej nowej instalacji możesz odliczyć od podatku zyskując kolejne 17 % lub nawet 32%.

Interesuje Cię oferta na instalację fotowoltaiczną? Wyślij do nas zapytanie, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie i przedstawi najkorzystniejszą ofertę

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES EMAIL *

TELEFON *

Przeczytaj - to ważne! Regulacja dotycząca ochrony danych osobowych to nowe rozporządzenie, które ma pomóc w ochronie tych ważnych informacji. Jednak ogranicza to znacznie możliwość informowania Cię o bieżących ofertach i promocjach. Dlatego tak ważne jest abyś zapoznał się ze wszystkimi poniższymi zgodami na przetwarzanie danych i je zaakceptował. Pozwoli to nam na stały kontakt z Tobą. Zapewniamy, że Twoje dane są wykorzystywane przez Chem-Line Trade jedynie w opisanych tam celach.

ZAZNACZ WSZYSTKO
true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.
true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.