Sprzedaż gazu grzewczego | Ogrzewanie • Gaz • CHEM-LINE

Sprzedaż gazu grzewczego

Gaz dostarczamy nowoczesnymi autocysternami o małej wadze przystosowanymi do manewrowania na małych podwórkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dojechać wszędzie bez ryzyka uszkodzenia nawierzchni.

Dysponujemy 15 cysternami o pojemności 38.000 litrów oraz 6 małymi cysternami posiadającymi wąż o długości ponad 50 mb. Dodatkowym atutem jest nowoczesny, elektroniczny licznik z funkcją informacji o wydanej masie towaru. Klient ma zatem zawsze pewność ile gazu faktycznie zatankowano.

Logistyka na najwyższym poziomie pozwala nam dostarczać Państwu gaz nawet już w 24 h. Zapewniamy terminowe dostawy uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z kierowcą, klient ma zawsze na bieżąco informację o dokładnym terminie dostawy.

propan_gaz_1
propan_gaz_2
cysterna tankowanie

Gwarantujemy:

  • Najwyższą jakość produktów, zgodną z obowiązującymi normami, poświadczoną certyfikatem jakości niezależnego, renomowanego laboratorium
  • Badanie gazu ze zbiorników stacjonarnych, cystern kolejowych na naszym terminalu przeładunkowym zgodnie z normą PN-EN ISO 4257:2004
  • Dogodne warunki płatności – dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy możliwość płatności kartą płatniczą
  • Konkurencyjne ceny
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Profesjonalną obsługę

Zacznij oszczędzać już dziś! Zamów gaz

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *


true Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) danych osobowych w zakresie: imienia lub imion, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, adresu korespondencyjnego, w celach marketingowych. *
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem celem zaproszenia do kontaktu i przedstawienia oferty.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną informacje marketingową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie ofert sprzedaży instalacji gazowych oraz gazu.


true Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Chem-Line Trade Sp. z o.o. (KRS: 0000306387) numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.
ZAZNACZ WSZYSTKO


* pole wymagane


Doradcy:

Dostawy gazu propan do instalacji przydomowych:

+48 516 179 727
+48 (24) 366 60 60 wew. 20

Dostawy gazu płynnego do instalacji przemysłowych:

Edyta Janecka
edyta.janecka@chemline.pl
+48 500 035 900
+48 (24) 366 60 60 wew. 20